AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Subsidie voor milieuvriendelijkere brandstof
19
Minister Schultz van Haegen (Infrastructuur en Milieu) stelt 2,6 miljoen euro beschikbaar, in een poging het zakelijk rijden op schonere brandstoffen dan benzine en diesel te stimuleren.
Vanaf 1 juli aanstaande maken bedrijven aanspraak op subsidie om te rijden op onder andere biogas en biobrandstof, als onderdeel van een proef om de CO2-uitstoot en het gebruik van fossiele brandstoffen te verminderen. De regeling loopt tot 30 december van dit jaar.
Voorwaarde is wel dat de onderneming of onderzoekinstelling minimaal drie auto's voor zakelijk gebruik koopt en die minimaal een jaar gebruiken. Er kan zowel subsidie aangevraagd worden voor het aanschaffen van een nieuwe auto die af fabriek op milieuvriendelijke brandstof loopt, als het laten ombouwen van nieuwe auto. Een enkele auto geeft recht op 3000 euro, bij een groter project kan maximaal 100.000 euro subsidie verstrekt worden.
Lees ook
Nieuws

Prijzen Subaru Solterra en Subaru Uncharted bekend
Nieuws

Deze Seat Marbella kreeg recent een nieuwe eigenaar - In het wild
Nieuws

Seat biedt voortaan tot acht jaar garantie op alle modellen
Nieuws

Volvo V90 niet meer nieuw te bestellen
Nieuws
