SLK met 354 pk!

SLK met 354 pk!
Ze doen het wéér: als die lui van AMG de handjes laten wapperen, kun je er donder op zeggen dat er iets bijzonders uitkomt: dít is de Mercedes-Benz SLK 32 AMG - goed voor 354 pk!

Ze doen het wéér: als die lui van AMG de handjes laten wapperen, kun je er donder op zeggen dat er iets bijzonders uitkomt: dít is de Mercedes-Benz SLK 32 AMG - goed voor 354 pk!

Iemand kwam op het lumineuze idee eens zo"n SLK bij huistuner AMG op de stoep te zetten. En die konden het natuurlijk niet laten: húp - bodykit erop, báf - compressor op de 3,2-liter V6, klont - compleet nieuw uitlaat- en koelsysteem, kleng - betere remmen en: daar staat uw SLK 32 AMG! Oké, zó simpel ging het natuurlijk niet, AMG kan waarschijnlijk encyclopedieën volschrijven over wat er allemaal precies gebeurd is, maar goed.

Naast dat idiote vermogen van 354 pk heeft ook de trekkracht meegeprofiteerd: 450 Nm koppel gooit die V6 er tegenaan, en daarvan is 400 Nm al bij 2300 toeren beschikbaar! En nu wilt u natuurlijk weten wat al dat moois voor de 0-100-tijd betekent. Wel, dat moet in zo"n 5,2 seconden achter de rug zijn. De top is Mercedes-getrouw wee op 250 km/h begrensd. De SLK 32 AMG komt midden 2001.

PRIVATE LEASE Mercedes-Benz

Lease'm
Mercedes-Benz A 180 Business Solution
€ 679
 

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.