Russen melden zich officieel voor Opel

Logo
Opel kan zich op steeds meer belangstelling verheugen. Het Russische GAZ heeft nu officieel bevestigd dat het ook tot de gegadigden behoort.
Dat bevestigt een woordvoerder van GAZ tegenover het Duitse Handelsblatt. Het bod zou namens een consortium worden uitgebracht. De woordvoerder wil niet zeggen wie de andere partijen binnen het consortium zijn, maar insiders claimen dat het gaat om de Canadese toeleverancier Magna en de Russische staatsbank Sberbank.
Magna heeft bekendgemaakt maximaal 20 procent van de Opel-aandelen te willen bemachtigen. GAZ wil niet of nauwelijks financieel bijdragen, maar kan productiefaciliteiten en een dealernetwerk in Rusland leveren. Rusland was korte tijd de grootste automarkt van Europa, maar is nu alweer voorbijgestoken door Duitsland.

PRIVATE LEASE Opel

Lezersreacties (29)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.