Porsche verlengt door coronacrisis fabrieksgarantie
Drie maanden verlengd
Porsche heeft de fabrieksgarantie verlengd van nieuwe auto’s waarbij de oorspronkelijke termijn in de afgelopen drie maanden zou aflopen. De extra service wordt kosteloos aangeboden.
Om klanten een beetje tegemoet te komen, heeft Porsche de fabrieksgarantie voor sommige auto’s verlengd. De fabrikant doet dat wereldwijd voor de auto’s waarbij de oorspronkelijke garantie tussen 1 maart en 31 mei van dit jaar zou verlopen. De eigenaren van deze auto’s krijgen kosteloos drie extra maanden garantie. Porsche doet dit met het oog op de situatie rondom de pandemie.
De nieuwe vervaldatum van de fabrieksgarantie wordt berekend op basis van de oorspronkelijke einddatum. Mocht de standaard garantie na twee jaar bijvoorbeeld op 15 mei aflopen, dan wordt die datum nu verschoven naar 15 augustus. De verlenging geldt ook voor iedereen die voor een gebruikte Porsche de Approved-garantie heeft afgesloten. Mocht de garantie van 12 maanden binnen de coronacrisis verlopen, dan verlengt Porsche de garantie.
Porsche is niet het eerste merk dat met dergelijke maatregelen komt. Ook Aston Martin komt zijn klanten tegemoet in deze bijzondere tijden. Overigens werd gisteren bekendgemaakt dat Porsche aankomende maandag zijn fabrieksdeuren langzaam weer gaat openen.