Polestar gaat niet aan de plug-in hybride: 'Elektrische auto's zijn de toekomst'
Geen afleiding
Polestar heeft vandaag zijn grootste modellenoffensief ooit aangekondigd. Het komt alleen met nieuwe elektrische modellen en dat gaat ook niet veranderen. Dat zegt Polestar-CEO Michael Lohscheller in gesprek met AutoWeek.
Polestar stelde zich jaren geleden als separaat EV-merk voor, maar de eerste auto van het merk was een plug-in hybride: de gelimiteerde Polestar 1. Daarna hield Polestar zich wel aan zijn merkbelofte. Alle Polestars die je nu kent zijn volledig elektrisch en ook de zojuist aangekondigde nieuwe modellen zijn stuk voor stuk EV's. Ondanks de oplaaiende populariteit van plug-in hybrides wil Polestar daar niets van weten.
In gesprek met AutoWeek zegt CEO Michael Lohscheller dat de focus op EV's niet verandert. "Polestar is absoluut een EV-merk. Dat verandert niet. We gaan ons niet richten op andersoortige aandrijflijnen zoals plug-ins of EREV's. Elektrische auto's hebben de toekomst", aldus de topman. Bovendien zou het Polestar te veel geld en tijd kosten om zich op plug-in hybrides te richten. "We hebben er veel over gesproken en over nagedacht, maar we gaan het niet doen."
PRIVATE LEASE Polestar
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Polestar 2 Long Range Dual Motor Launch Edition 78kWh 408PK | SOH 91.7% | Performance Pack | Trekhaak
- 2020
- 121.749 km

Polestar 4 Long Range Single Motor | Pilot Pack | Magnesium
- 2024
- 8.566 km

Polestar 2 Long Range Single Motor 78 kWh | SOH 96%| ELEK. STOEL MET MEMORY| DODE HOEK SENSOR| STOELVERWARMING| ELEK. ACHTERKLEP| 360 CAMERA| ADAPTIVE CRUISE CONTROL | RIJKLAAR GELEVERD MET 12 MND BOVAG GARANTIE |
- 2023
- 71.012 km
Lees ook

Polestar laat de verzonken deurgrepen los: 'Normale handgrepen komen weer terug'

Polestar 4 'Wagon' met achterruit, nieuwe Polestar 2 én Polestar 7 op komst

Dubbeltest: de DS Nº8 daagt de Polestar 4 uit maar wint het niet op rijcomfort

Polestar en Google Maps helpen je op de juiste rijstrook te rijden

