Oranjes brengen bezoek aan Opel-fabriek

Opel Cascada en Oranje (foto: ANP)
'Onze' Willem-Alexander en Maxima zaten vandaag niet duimen te draaien in het Koninklijk Paleis. Nee, het koninklijk paar was voor een handelsmissie in Duitsland. Eén van de belangrijkste agendapunten van vandaag was een bezoek aan de Opel-fabriek in Rüsselsheim.

Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima spraken in Rüsselsheim met experts over de (elektrische) mobiliteit van de toekomst. Ook brachten ze een bezoek aan de ontwerpstudio van Opel. Speciaal voor de gelegenheid had het merk een oranje Cascada neergezet en buiten werden Willem-Alexander en Maxima verwelkomd door een speciale Opel Kapitän met de Duitse en Nederlandse vlag.

Opel was jarenlang de onbetwiste nummer 1 van Nederland, maar de laatste jaren moest het merk deze dominante positie afstaan aan andere Duitse en Franse merken. Vorig jaar eindigde Opel als vijfde op de verkooplijsten, achter Volkswagen, Renault, Peugeot en Ford. De best verkopende Opel van het moment is bij ons de Corsa, gevolgd door de Mokka en de Adam.

Het koninklijk paar heeft behalve Rüsselsheim ook Stuttgart en Wiesbaden bezocht. Het doel van het tweedaagse bezoek is het onderzoeken van handelsmogelijkheden met onze Oosterburen.

PRIVATE LEASE Opel

Lezersreacties (28)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.