AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel aardgasversies bij Special Vehicles
Opel besteedt de ombouw van de aardgasversies voortaan uit aan Opel Special Vehicles. Daar worden de Corsa, Meriva, Astra Stationwagon en Zafira die op CNG lopen geprepareerd.
Alle aardgasversies van Opel doorlopen de hallen van Opel Special Vehicles. De motoren van Opels op aardgas worden op diverse punten aangepast, zo krijgen ze bijvoorbeeld speciale kleppen. Inmiddels staat het aantal gefabriceerde Opels waarmee je aardgas kunt tanken op 66.000. De nieuwste aanwinst is de Zafira 1.6 CNG Turbo met 150 pk sterke krachtbron. Deze auto is onlangs ingezet als duurtestauto van www.groenopweg.nl.
Opel Special Vehicles zorgt ook voor de ombouwsets of afbouw van de snelle OPC-versies, maar ook Opels die voor politie zijn of taxivarianten komen bij de speciale afdeling vandaan.
Plaats een reactie
PRIVATE LEASE Opel
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Opel Grandland X 1.2 Turbo Innovation Camera | Full map navigatie | LED | Carplay/android auto | Parkeersensoren |
- 2020
- 104.574 km
€ 16.900

Opel Astra Sports Tourer 1.2 Turbo Ultimate Voorruit+Stoel+Stuur verwarming | 360* camera | Full LED | Adaptive CC |
- 2024
- 23.064 km
€ 27.900

Opel Corsa 1.4 Favourite/5Drs/Carplay/Cruise/Airco/Trekhaak
- 2018
- 110.868 km
€ 9.950
Lees ook
Autotest
De Toyota C-HR is een halve klasse groter dan de Opel Mokka, en dat voel je - Dubbeltest
Nieuws
Dit zijn de vijf goedkoopste occasions op lpg
Achtergrond
Deze sportieve klassiekers uit de jaren 60 en 70 stijgen het meest in waarde
Op Zoek Naar
(Plug-in) hybrides zijn nu hot, maar deze pioniers op leeftijd koop je al voor €9.500
Nieuws