Nieuwe Renaultsport debuteert in Genève
Renault heeft op de beursvloer van Genève natuurlijk plekken gereserveerd voor de kakelverse Kadjar en de nieuwe Espace, maar Renault brengt meer nieuws mee. Zo meldt het Franse merk dat het onder andere een bijgepunte versie van de Zoe gaat presenteren. Het kleine elektrische model krijgt onder andere een nieuwe motor mee.
Spannender wordt het dankzij Renaultsport. Vorig jaar kregen we al de R.S. 01 te zien, maar de sportafdeling van Renault blijkt nu een compleet nieuw model te gaan presenteren op de Zwitserse beurs. Veel informatie krijgen we niet, dus het is even afwachten wat we te zien gaan krijgen. Mogelijkerwijs wordt er een nieuw RS-model gepresenteerd, maar een nieuw studiemodel - of iets dat te maken heeft met de nieuwe sportwagen van Alpine - is eveneens niet uitgesloten.
PRIVATE LEASE Renault
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Renault Clio 1.2 TCe 115 techno NU 5 JAAR GARANTIE! / PACK PREMIERE / STOELVERWARMING
- 2026
- 1 km

Renault Clio E-Tech Full Hybrid 145pk esprit Alpine | Grootscherm navigatie | Adaptieve cruise control | 17" lichtmetalen velgen |
- 2025
- 11.200 km

Renault Captur 0.9 TCe Dynamique/NAVI/NW APK/1 EIGENAAR
- 2013
- 132.457 km
Lees ook

Zo wordt de mini-Defender met Dacia-prijs van Renault echt!

Renault Bridger: budget-SUV is korter dan een Captur en komt binnen twee jaar

Renault R-Space Lab: innovatie-experiment lijkt de Scenic van 2030

De toekomst van Renault: twaalf nieuwe modellen, hybride én elektrisch (met range-extender)!

