Nieuw modellenprogramma Opel Omega
Met ingang van het nieuwe jaar wordt het modellenprogramma van de Opel Omega vernieuwd. De Omega zal nog slechts in twee uitvoeringen leverbaar zijn, terwijl het motorengamma is uitgebreid.
In het voorjaar van 2001 introduceerde Opel voor de Omega de Business Edition. Die uitvoering is sindsdien het meest verkocht. Daarom heeft Opel het modellenprogramma teruggebracht naar twee uitvoeringen: de Business Edition en de nieuwe Executive Edition.
De eerste wordt uitgebreid met de nieuwe 2,5-liter zescilinder common rail turbodiesel met 150 pk en een maximum koppel van 300 Nm. De Business Edition met 2.5 DTI 24V kost 34.195 Euro. Er is geen prijsverschil tussen de sedan of stationwagen.
Daarnaast wordt ook de 2.6 V6 (180 pk) geleverd op de Business Edition (32.095 Euro)
De bestaand 2,2-liter benzine- en de 2.2 liter dieselvarianten zullen onveranderd voor de Business Edition beschikbaar blijven.
De nieuwe Executive Edition heeft alles wat de huidige Executive standaard heeft, zoals lichtmetalen velgen, automatische niveauregeling en leren bekleding, maar krijgt daarbij het zogenaamde Visual Pack met lichtmetalen velgen, de honingraatgrille, donkere achterlichten, een met leer bekleed stuur en een uitgebreid audiosysteem met radio/cd-speler (met Bose SoundSystem met tien speakers), navigatiesysteem , kleurenmonitor en telefoonvoorbereiding
Voor de Executive Edition zijn alle motoren leverbaar. De goedkoopste 2.2 16V Business Edition kost 35.995 Euro. De stationwagen kost 1.000 Euro extra en een automaat kost op alle modellen 2.000 Euro extra. (Henny Hemmes)
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Opel Mokka 1.2 Turbo Ultimate AUTOMAAT 130 PK
- 2021
- 63.243 km

Opel Crossland 1.2 Turbo 110pk Edition Nav/Camera/Led/Ecc
- 2021
- 50.254 km

Opel Corsa 1.2 TURBO 100PK ELEGANCE / NAVI / CLIMA / 16"LMV / CAMERA / AFN. TREKHAAK / KEYLESS / LED / PDC / BLUETOOTH / CRUISECONTROL / 1E EIGENAAR / SCHITTERENDE STAAT !!
- 2023
- 56.657 km
PRIVATE LEASE Opel
Lees ook

Met deze grote sedans straalde je degelijkheid en succes tegelijk uit

Deze (snelle) hatchbacks uit de jaren 80 en 90 worden snel meer waard

Zo veel exemplaren van de Opel Kadett E zijn er nog in Nederland

Terug naar het Nederland van de jaren 90 met deze Opel Astra - Liefhebber Gezocht




