Motorenlijst Peugeot 208 aangepast

Driemaal benzine, één diesel

Peugeot 208
Peugeot heeft het leveringsgamma van de 208 aangepast. De compacte Fransman is er met drie benzine- en slechts één dieselmotor.

Peugeot heeft het motorenaanbod van de 208 onder de loep genomen en vervolgens aangepast. De aanpassingen hebben betrekking op zowel diesel- als benzinevlak, zo blijkt uit een duik van AutoWeek in de prijslijsten.

De 208, die alleen nog als vijfdeurs leverbaar is, krijgt een nieuwe basismotorisering. Peugeot levert voortaan namelijk ook een 68 pk sterke 1.2 PureTech in de 208, een blok dat onder de 1.2 PureTech 82 op de menukaart komt te staan. De 1.2 PureTech 110 blijft behouden, al is deze nu standaard gekoppeld aan een handgeschakelde zes- in plaats van een vijfbak. Op dieselvlak verandert er tevens het een en ander. De 75 pk sterke variant van de 1.6 BlueHDi wordt van de leveringslijst geschrapt. De enige andere dieselmotor waarmee Peugeot de 208 leverde, de 102 pk sterke 1.6 BlueHDi, wordt vervangen door een schonere 1.5 BlueHDi die 100 pk en 254 Nm levert. Verder zet Peugeot een streep door de ETG-transmissie, de semi-automaat.

De vanafprijs van de nieuwe PureTech 68 ligt op € 17.250. De nieuwe 1.5 BlueHDi 100 is er vooralsnog alleen als Blue Lease Active, de leaseuitvoering die de Blue Lease vervangt, en kost dan € 20.670.

PRIVATE LEASE Peugeot 208

DirectLease
Peugeot 208 Active 1.2 PureTech 75 (5D/5H)
€ 389
 
Leaseplan
Peugeot 208 Style 1.2 PureTech 75 (5D/5H)
€ 428
 
Arval
Peugeot 208 Active Pack 1.2 PureTech 75 (5D/5H)
€ 433
 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (66) (gesloten)

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens

De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.

Praat verder op het forum