AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mitsubishi L200 en ASX Geoseek concepts
Aangekleed duo naar Genève
32
Nissan brengt twee premium concepts naar Genève en landgenoot Mitsubishi gaat op de ruige toer. We krijgen in Zwitserland de L200 en ASX als Geoseek concepts te zien.
Zowel de L200 als de ASX zijn Pearl Grey gespoten en krijgen oranje strips rond de mistlampen, op de bumpers, de wielen en spoilers om daarmee het avontuurlijke karakter van het duo te benadrukken.
De L200 en ASX krijgen verder een dakdrager waarmee fietsen kunnen worden vervoerd. Beeldmateriaal van de interieurs hebben we nog niet. Volgens Mitsubishi kunnen we vanbinnen zwarte bekleding met oranje stiksels en accenten verwachten. Van motorische aanpassingen lijkt geen sprake te zijn.
PRIVATE LEASE Mitsubishi

Lease'm
Mitsubishi Colt 1.0T Intense
€ 409
Had je deze auto's al gezien?

Mitsubishi ASX 1.6 Cleartec Invite, Navigatie,Cruise control,Climate control,L.M.Velgen
- 2013
- 213.442 km
€ 6.950

Mitsubishi ASX 1.6 Cleartec Invite
- 2013
- 143.859 km
€ 9.945

Mitsubishi Outlander 2.0 PHEV Instyle 4X4 Automaat 122 PK. Zeer mooie en goed onderhouden auto !!! Onverwoestbare auto !!
- 2014
- 218.765 km
€ 10.750
Lees ook
Nieuws
Mitsubishi Pajero lijkt terug te keren
Autotest
Praktijkervaring Mitsubishi Outlander PHEV: Na 12 jaar revanche
Opvolger plug-in pionier tegen populairste PHEV van nu: Mitsubishi Outlander PHEV vs. Skoda Kodiaq
Autotest
Is een Mitsubishi L300 als klassieke camper een goed alternatief voor een Transporter?
Nieuws