en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
De Mercedes GLC-klasse gaat later dit jaar de huidige GLK opvolgen. We hebben hem al eerder voorbij zien komen, maar niet eerder kreeg onze spionagefotograaf hem zo goed in beeld.
Het valt direct op dat de GLC-klasse stukken minder hoekig is vormgegeven dan de huidige GLK. Het front heeft het inmiddels bekende Mercedes-sausje over zich heen gestort gekregen en verder merken we her en der wat invloeden van de GLE-klasse Coupé op. Op de achtergrond zien we overigens een nog gecamoufleerde versie van de gefacelifte M-klasse. Die aangepakte versie krijgt ook een nieuwe naam: GLE-klasse.
We houden onze vingers gekruist voor een extra dikke AMG-versie met de biturbo 4,0-liter V8, die we inmiddels kennen uit de C 63 AMG en AMG GT.
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.