Meer motoren voor de 3-serie compac

Meer motoren voor de 3-serie compac
Het leek ons ook al een beetje karig: slechts twee motoren in de BMW 3-serie compact. Daar komt nu verandering in.
>

Het leek ons ook al een beetje karig: slechts twee motoren in de BMW 3-serie compact. Daar komt nu verandering in. Vanaf september krijgen de 316ti en 325ti gezelschap van de 318ti en 320td. De eerste is net als de 316ti een Valvetronic-motor, zonder gasklep. In de 316 zit om het overzichtelijk te houden een 1,8-litermotor; in de 318ti een tweelitermotor. Hij heeft een maximaal vermogen van 140 pk (25 meer dan de 316) en een koppel van 200 Nm.
Je kon er blind vanuit gaan: er komt ook een diesel in de compact. Het is de motor uit de 320d sedan, maar dan met common rail-inspuiting. Niet minder dan 330 Nm koppel en 148 pk zet hij op de achterwielen. Deze motor zit trouwens met ingang van het nieuwe modeljaar ook in de andere versies van de 3-serie. Op de prijzen van de nieuwe versies moeten we nog even wachten.

PRIVATE LEASE BMW

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.