Mazda: MX-5 en 323 opgepoetst
Door subtiele aanpassingen oogt de MX-5 agressiever en toont de 323 duidelijker het familiegezicht van Mazda.
De koplampunits van de MX-5 bevatten nu drie lampen op een rij. Ook achter die neus veranderde er het een en ander. De 1.8-motor heeft sequentiële kleptiming (Mazda noemt het S-VT) gekregen en het in- en uitlaatsysteem is gewijzigd, wat het vermogen van 140 naar 160 pk tilt. De stoelen worden ook aangepast.
Naast de licht gewijzigde MX-5 liet Mazda tevens een verbeterde 323-lijn zien. Die is herkenbaar aan de nieuwe neus met vijfpuntige grille en andere koplampen; de afgebeelde auto is een sportversie met extra dikke voorbumper. Onderhuids veranderde er ook het nodige: de 1.5-motor is afgelost door een 1.6 met 70 pk en de 1.8 is vervangen door een tweeliter met 96 pk. De diesel bleef dezelfde, maar wordt nu voorzien van een turbo met variabele geometrie. Fijnslijperij aan het onderstel moet zorgen voor een betere wegligging en comfort. De wijzigingen gelden zowel voor de Sedan als de Fastbreak.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Mazda CX-60 2.5 e-SkyActiv PHEV Homura | Panoramisch schuif/kantel dak | Apple Carplay/Android Auto | Stoelverwarming/verkoeling | Adaptief Cruise Control | Elektrische achterklep |
- 2023
- 63.049 km

Mazda CX-5 2.5 E-SKYACTIV G 141 M HYBRID Homura , Demovoordeel € 1.000-, Leder, Adap.Cruise, Navi, Apple Carplay, 360 Camera, Bose, PDC, HUD, Stoelverwarming/ventilatie, 19" LMV
- 2026
- 2.000 km

Mazda 6 Sportbreak 2.0i Touring * Airco * Automaat * Cruise Control *
- 2008
- 276.062 km
PRIVATE LEASE Mazda
Lees ook

Mazda-designer die moest werken met Chinese basis: ‘We hebben alles veranderd’

De Mazda 6e moet het ook tegen de BYD Seal hebben van ruimte en materiaalgebruik

Hybride Mazda 2 Hybrid verbeterd: instappen vanaf bijna €28.000

De Mazda RX-7 bewijst tegen Alfa Romeo Alfetta GT wat een goede sportwagens de Japanners maakten

