Los Angeles International Auto Show uitgesteld
Nog een slachtoffer
De Los Angeles International Auto Show vindt dit jaar niet meer plaats, zo lijkt het. De autoshow wordt verschoven naar het voorjaar van 2021.
Dit jaar regent het verschuivingen of afgelastingen van autoshows. De reden laat zich raden: het coronavirus. Het nieuwste 'slachtoffer' is de Los Angeles International Auto Show. Volgens het doorgaans goed geïnformeerde Automotive News vindt de show niet plaats op de geplande data van 20 tot 29 november. Volgens ingewijden geldt 21 tot 31 mei volgend jaar als de nieuwe plek op de kalender.
Dat de autoshow wordt uitgesteld, is uiteraard geen grote verrassing. Jammer is het wel; de LA Auto Show is ieder jaar goed voor behoorlijk wat nieuws richting het einde van het jaar. Vorig jaar maakten we er onder andere kennis met de Mercedes-AMG GLS, de Hyundai Vision T Concept en de Volkswagen ID. Space Vizzion.
Met de verschuiving naar het voorjaar van 2021 is het maar de vraag hoeveel exclusief nieuws er dan op die beurs te zien zal zijn. Het wordt immers aardig dringen in die periode. Ook de shows in New York (NYIAS) en de NAIAS in Detroit vinden volgens de huidige plannen rond diezelfde tijd plaats. New York bijt het spits af begin april, gevolgd door LA in mei en Detroit eind juni.