Lifestyle op z'n Tsjechisch: Skoda

Lifestyle op z'n Tsjechisch: Skoda
Dit is 'm dan, de eerste foto van de auto waarvan we al een hele tijd wisten dat 'ie er aan zat te komen: de Skoda Fabia Combi
>

Dit is 'm dan, de eerste foto van de auto waarvan we al een hele tijd wisten dat 'ie er aan zat te komen: de Skoda Fabia Combi. Jammer genoeg wordt de hoofdrol op deze foto opgeëist door het gedeelte van de auto dat we al zo goed kennen: de voorkant. En laat die voorkant nou van a tot z identiek zijn aan die van de Fabia hatchback... Wat we wél kunnen zeggen over de Combi: die achterkant loopt na achterdeuren redelijk rap naar beneden, en heeft zo goed als helemaal niets gemeen met bijvoorbeeld de VW Polo en Seat Ibiza in hun Variant-hoedanigheden. Het lijkt meer op, we noemen maar wat, een Mercedes C-klasse Combi, ofwel: een heuse lifestyle-station. En dat vlak nadat het merk met de Octavia RS al een auto met sportpretenties op de markt heeft gezet - het moet zo langzamerhand niet gekker worden met dat Skoda!

PRIVATE LEASE Skoda

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.