In detail: Ferrari 599 GTB Fiorano

Ferrari 599 GTB Fiorano
Ferrari 599 GTB FioranoFerrari 599 GTB FioranoFerrari 599 GTBFerrari 599 GTBFerrari 599 GTB FioranoFerrari 599 GTB FioranoFerrari 599 GTB FioranoFerrari 599 GTB FioranoFerrari 599 GTB FioranoFerrari 599 GTB FioranoFerrari 599 GTB FioranoFerrari 599 GTB FioranoFerrari 599 GTB FioranoFerrari 599 GTB
Over de Ferrari 599 GTB Fiorano is in het begin van dit jaar al summiere informatie op het internet terechtgekomen. Op de Autosalon van Genève wordt het model officieel voor het publiek onthuld.
Over de Ferrari 599 GTB Fiorano is in het begin van dit jaar al summiere informatie op het internet terechtgekomen. Op de Autosalon van Genève wordt het model officieel voor het publiek onthuld.
De V12 van de Ferrari 599 GTB Fiorano is rechtstreeks afgeleid van die van de Enzo. In het nieuwe model levert 620 pk bij 7.600 tpm. Het maximale koppel komt vrij bij 5.600 tpm en bedraagt 608 Nm. Ferrari geeft een sprinttijd van 0 naar 100 op van 3,7 seconden en de topsnelheid ligt boven de 330 km/u. De sprint vanuit stilstand naar 200 km/u legt de nieuwe Ferrari af in 11 seconden. Een verbruikscijfer geeft Ferrari ook op: gemiddeld lust de 599 GTB Fiorano een liter brandstof per 4,7 kilometer.
De 599 GTB Fiorano is voorzien van een geheel nieuwe F1 versnellingsbak. Met name de snelheid van het opschakelen is verbeterd. Dat gaat nu in 100 milliseconden. De 599 GTB is voorzien van het manettino-systeem. Daarmee kunnen via het stuurwiel verschillende afstellingen van de auto met de hand worden gewijzigd.
Verder is de uit LED-verlichting bestaande toerenteller een opvallend detail aan de binnenkant en is er opvallend veel gebruikgemaakt van kaal koolstofvezel als bekledingsmateriaal. Verder is de Ferrari van alle gemakken voorzien. Zelfs aan een aansluiting voor de i-Pod is gedacht.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.