Ferrari 599-opvolger eindelijk zelf buiten

Ferrari 599-opvolger 'F630'
Ferrari 599-opvolger 'F630'Ferrari 599-opvolger 'F630'Ferrari 599-opvolger 'F630'Ferrari 599-opvolger 'F630'Ferrari 599-opvolger 'F630'Ferrari 599-opvolger 'F630'Ferrari 599-opvolger 'F630'
Tot nu toe ging Ferrari alleen op pad met mules van de 599-opvolger, maar nu rijdt de echte auto dan rond. Zij het zwaar gecamoufleerd.

Wat betreft de motorisering ligt het voor de hand dat Ferrari kiest voor de 6,3-liter V12 die ook in de FF ligt. De naam '630' –een verwijzing naar de cilinderinhoud- is dan ook zeker een mogelijkheid. In de FF is het vermogen al 660 pk, en we verwachten in de sportievere '630' een vermogen dat nog dichter in de buurt van 700 pk komt te liggen. Dat brengt hem in het territorium van de Lamborghini Aventador.
De motor komt weer voorin te liggen, maar schakelen gaat voortaan via een automaat met dubbele koppeling. Of de aandrijving net als in de FF op alle vier de wielen geschiedt, is nog niet bekend. Ferrari onthult de '630' begin 2012, waarschijnlijk op de Autosalon van Genève in maart. Rond de zomer verwachten we 'm dan bij de dealers.

Lezersreacties (16) (gesloten)

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens

De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.