Hotrodfeestje op SEMA

Chevrolet FlexFuel Hotrod

Als de hotrod ergens op z'n plek is, dan is het wel op de oer-Amerikaanse SEMA Show. Chevrolet en Chrysler proberen elkaar te overtroeven met extreme creaties.

Chevrolet brengt een 'milieuvriendelijke' hotrod, die op E85 loopt. De 2,0-liter Ecotec levert maar liefst 500 pk en is gekoppeld aan een vijfttraps automaat. Het ontwerp van de auto is geïnspireerd op de hotrods van de jaren '40 en '50, meldt het bedrijf. Voor monteert Chevrolet 18 inch wielen, achter 20 inch.

In de Chrysler SR 392 Roadster vinden we dezelfde 'crate engine' als in de Mopar Jeep Wrangler Ultimate. Ook hier een 6,4-liter Hemi V8 met 392 pk dus. We moeten het nog doen met een schets, maar een verwantschap met de Prowler is duidelijk herkenbaar.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.