AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Honda verlaagt opnieuw winstverwachting
37
Honda heeft vrijdag zijn verwachting voor de winst in het lopende gebroken boekjaar opnieuw naar beneden bijgesteld. Het bedrijf heeft te maken met oplopende kosten door grote terugroepacties.
De nettowinst in het boekjaar, dat in maart eindigt, wordt door Honda geraamd op 545 miljard yen (4 miljard euro). Eerder werd een winst voorspeld van 565 miljard yen. In oktober schroefde de op twee na grootste autofabrikant van Japan ook al zijn winstprognose omlaag. De gemiddelde winstverwachting bij analisten voor dit lopende boekjaar lag op ruim 591 miljard yen.
Honda moest afgelopen tijd wereldwijd miljoenen auto's terugroepen vanwege veiligheidsproblemen met airbags. Ook waren er problemen met nieuwe hybride aandrijvingssystemen bij verschillende modellen.
PRIVATE LEASE Honda
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Honda Jazz 1.5i e:HEV EXECUTIVE - FULL HYBRID - ALL WEATHERS - SPATLAPPEN - DEURSRIPPEN
- 2022
- 37.703 km
€ 24.950

Honda CR-V 2.0i e:HEV BLACK EDITION - SPORT LINE - LEDERPAKKET - TREKHAAK - TREEPLANKEN - SPOILER
- 2021
- 21.795 km
€ 34.950

Honda CR-V 1.5i VTEC EXECUTIVE TURBO - AUTOMAAT - 193 PK - 4WD - ALL WEATHERS
- 2021
- 79.417 km
€ 36.950
Lees ook
Op Zoek Naar
Deze kleine MPV's zijn wat suf maar zitten hoog, zijn ruim, betaalbaar en betrouwbaar
Nieuws
Honda's nieuwste grasmaaiers hebben grotere accu dan veel plug-ins
Nieuws
Honda komt met nieuwe elektrische stadsauto én elektrische SUV
Nieuws
Dit zijn de 5 goedkoopste tweedehands hybrides
Nieuws