Honda scherpt elektrificatieplannen aan
'Alle Europese modellen vanaf 2022 geëlektrificeerd'
Honda meldt dat het zijn Europese elektrificatieplannen aanscherpt. De komende drie jaar krijgen we meer dan een handjevol geëlektrificeerde nieuwkomers van het bedrijf te zien.
Tijdens de IAA van Frankfurt liet Honda weten dat het in 2025 van al zijn Europese modellen een geëlektrificeerde versie in zijn gamma wilde hebben. Dat streven wordt aangescherpt. Honda zet vaart achter het introduceren van geëlektrificeerde modellen en zegt dat het zijn Europese doelstelling al in 2022 moet hebben behaald.
De komende drie jaar schuift Honda maar liefst zes geëlektrificeerde modellen naar voren, waarvan we er twee al kennen: de Honda e en de vandaag aan de wereld getoonde Jazz Hybrid. Tussen de vier nog te lanceren modellen zit volgens het merk in ieder geval nog één volledig elektrisch type. De rest wordt voorzien van hybridetechniek waar het merk zijn nieuwe e:HEV-label opplakt. In Nederland verkoopt Honda momenteel al de CR-V met een hybride aandrijflijn.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Honda Jazz 1.3 i-VTEC Comfort Trekhaak ,parkeersensoren v+a ,Navigatie ,Cruise controle NL Auto
- 2019
- 54.690 km

Honda Accord Tourer 2.0i Executive
- 2009
- 231.315 km

Honda Jazz 1.5 e:HEV Elegance /airco (automatisch)/ cruise control adaptief/ Apple Carplay/Android Auto/ voorstoelen verwarmd/
- 2021
- 30.194 km
Lees ook

Toen de Volvo 343 en Honda Accord in 1976 kwamen waren ze niet alleen door hun automaten bijzonder

Deze Honda Jazz straalt je tegemoet - Liefhebber gezocht

De Honda Jazz is nu eigenlijk gewoon concurrerend geprijsd – Back to Basics

Honda Civic: vernieuwd maar niet duurder
