Honda Brio en Amaze onder het mes
Aziatische Honda's bijgepunt
De in 2011 gelanceerde Brio en de twee jaar later verschenen daarvan afgeleide sedan - de Amaze - zijn door Honda onderworpen aan een facelift. De twee in Thailand, Indonesië en India op de markt zijnde modellen krijgen een iets sportiever front aangemeten.
Wereldschokkend zijn de aanpassingen aan dit duo basismodellen niet. We zien een nieuwe, bredere grille en aangepast bumperwerk. Ook zijn de koplampen opnieuw ingedeeld. Vanbinnen komen we een nieuwe middenconsole tegen en volgens Honda gebruikt het nu premium-materialen voor de afwerking van het binnenste. Op de optielijst staan zaken als een Smart Key System en een startknop.
Onder de kap van het no-nonsense duo een 1.2-liter metende i-VTEC viercilinder benzinemotor die 91 pk sterk is. In de vorm van de Mobilio hebben de Brio en de Amaze ook een MPV-broer.
Wat vinden jullie? Zouden dergelijke modellen het in Nederland goed doen aan de onderkant van de prijslijst? Stemmen kan in de poll!