AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
GTO Journaal - Audi-sport dealers voor de snelste Audi's
49 reacties
Video
Helaas kunnen wij deze video niet weergeven, omdat je niet akkoord bent gegaan met de
cookie voorwaarden.
Onze video speler heeft rechten nodig voor de "Social Media".
Wijzig je cookie instellingen
GTO nummer 3 van 2015 is uit en zoals gebruikelijk zoeken we een bijzondere locatie op gelinkt aan supercars. Sinds kort zijn er vier Audi-sport dealers in Nederland die als enige de nieuwe Audi R8 mogen verkopen, maar ook gespecialiseerd zijn in de RS-modellen. We gingen op bezoek bij de vestiging in Utrecht.
In dit nummer een uitgebreide rijtest met de gloednieuwe Audi R8 V10 Plus en we zetten de FerrariCalifornia T en de Mercedes-AMG SL 63 tegenover elkaar om te zien in welke van deze open sportievelingen je het lekkerst kunt genieten van de nazomer. Of verkies je daarvoor toch de Aston Martin DB9 GT Volante?
Verder gaan we op pad met de Maserati Ghibli door de Jura, op zoek naar het geheim van de beste horlogemakers ter wereld. Ook vergelijken we de pittigste hot hatches van dit moment in het B-segment met elkaar: de Peugeot 208 GTi by Peugeot Sport, de OpelCorsa OPC en de Renault Clio RS Trophy.
Bovendien besteden we aandacht aan de bijzondere Belgische PGO Hemera en duiken we in het verleden van de autosport met de Jaguar E-Type Lightweight én de PorscheType 64. Dat alles en nog veel meer lees je in deze nieuwste editie van GTO.
AutoWeek-abonnees krijgen de GTO gratis thuisbezorgd, anderen kunnen het magazine hier bestellen: de bezorgkosten zijn voor onze rekening.
49
Bekijk reacties
PRIVATE LEASE Audi
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Audi Concept C: startschot nieuw hoofdstuk bij Audi (gaat in productie!) [+VIDEO]
Audi TT 1.8 5V Turbo Quattro 225 pk – 2000 – 325.785 km - Klokje rond
Nieuws
Nieuwe Audi RS6 Avant weer wat beter te zien
Nieuws
Audi RS3 'GT': Vijfcilinder-feest met een lach en een traan
Nieuws