Gespierde Mercedes GLC gespot
We hadden al langer het vermoeden dat de GLC ook in een gespierde AMG-versie leverbaar zou worden. De GLK heeft die nooit gehad, maar nu de nieuwe generatie op het platform van de C-klasse komt te staan, is er opeens veel meer mogelijk. De GLC AMG krijgt de gloednieuwe 4,0-liter V8-biturbo onder de kap. Die kennen we inmiddels van zowel de Mercedes-AMG GT als de C 63 AMG en is in die auto's goed voor 470 of 510 pk.
Op de foto's zien we een GLC die lager boven het asfalt hangt dan de eerder gespotte testwagen. Ook heeft dit exemplaar grotere wielen die in flinke kasten zijn geplaatst, waarachter we sportieve remklauwen herkennen.
Mercedes-Benz heeft de GLC voor volgend jaar op de rol staan. De heftige AMG-versie verwachten we iets later, in 2016.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Mercedes-Benz GLK 350 4-Matic Automaat | slechts 121.256 km | Stoelverwarming | Clima | 17" Velgen | PDC | Cruise | LED |
- 2012
- 121.256 km

Mercedes-Benz GLK 220 CDI 4-Matic Business Class Panoramadak Automaat
- 2012
- 172.881 km

Mercedes-Benz GLK 280 4-Matic Youngtimer Dealerondh Uniek Exemplaar Xenon Pano Trekhaak Leder Stoelvw Navi Cruise Rijklaar
- 2010
- 124.540 km