Geruchtenmolen: Chevrolet Bolt wordt Opel
In januari presenteerde Chevrolet - net als Opel deel uitmakend van General Motors - op de NAIAS in Detroit de Bolt. In tegenstelling tot grotere broer Volt - overigens ook compleet in het nieuw op de beurs - krijgt de compacte vijfdeurs hatchback een volledig elektrische aandrijflijn. Volgens Reuters gaat de Bolt eind volgend jaar in productie. Interessanter is de mededeling dat er ook een Opel-versie van komt.
Reuters zegt niet op welke bronnen het zich baseert. "De Bolt en het zustermodel voor Opel zullen in de General Motors-fabriek in Orion Township geproduceerd worden", en dat is waar we het mee moeten doen. Ook Opel Nederland blijkt er - na navraag - nog niet eerder over te hebben gehoord. Helemaal ondenkbaar is het na de tweeling Volt/Ampera overigens niet. We wachten af.
PRIVATE LEASE Opel
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Opel Corsa 1.2 Elegance Ecc Cruise Carplay Stuur-Stoelverwarming Camera
- 2021
- 103.851 km

Opel Astra 1.6 Hybrid Ultimate | Automaat | Navigatie | Camera | Panorama/schuifdak | Black pack | 7.500km |
- 2023
- 7.687 km

Opel Grandland X 1.6 Turbo Innovation | automaat | dealer onderhouden | 1 ste eigenaar | electr. achterklep | afn. trekhaak | climate | pdc v/a+camera | navi | carplay
- 2020
- 74.071 km




