AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford houdt Volvo voorlopig
Ford-directeur Alan Mulally heeft tijdens de presentatie van de cijfers van het derde kwartaal gezegd dat Volvo voorlopig bij het concern blijft horen. Land Rover en Jaguar staan wel in de etalage.
Eindelijk eens positief nieuws bij de presentatie van de financiële resultaten van Ford Motor Company. De cijfers van het derde kwartaal zijn positiever dan verwacht. Het genoteerde verlies bedraagt 380 miljoen dollar. Over dezelfde periode in het vorige jaar werd een verlies genoteerd van 5,2 miljard dollar. "Die cijfers geven ons veel vertrouwen", zegt directeur Alan Mulally. Het is de bedoeling dat de Amerikaanse autogigant in 2009 weer winstgevend is. Niet alleen de immer stijgende brandstofprijzen maken de verkoop van de producten van Ford moeilijk. Ook is er de hypotheekcrisis, waardoor veel geld uit de Amerikaanse portemonnees is gevloeid.
Volvo blijft voorlopig in het portfolio van Ford. Wel gaat het merk onafhankelijker van het moederbedrijf werken. Zo zullen de Zweden hun eigen financiële resultaten gaan presenteren. Wel blijven ze op een zelfde manier verweven met Ford bij het ontwikkelen van producten. Mulally sluit een verkoop van Volvo in de toekomst niet uit. Jaguar en Land Rover staan op de nominatie om te worden verkocht. Naar verwachting wordt daarover nog dit jaar meer bekend.
Plaats een reactie
PRIVATE LEASE Ford
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Ford Transit Cust. 340 L2H1 136PK Trend 65 kWh Airco | Cruise | Apple CP-Android | Camera
- 2025
- 14 km
€ 48.340

Ford Transit Cust. 340 L2H1 136PK Trend 65 kWh Airco | Cruise | Apple CP-Android | Camera
- 2025
- 12 km
€ 48.340

Ford Focus Wagon 1.0EB ST-LINE AUTOMAAT | WINTERPACK | TREKHAAK | CAMERA | NAVI | CLIMA | CRUISE | PARK SENS V+A | DEALER ONDERHOUDEN!
- 2019
- 99.987 km
€ 18.400
Lees ook
Kan elektrische Ford Capri met Volkswagen-techniek de Tesla Model Y aan? - Dubbeltest
Ford Fiesta ST (2021) - Op de rollenbank
Nieuws
Ford schrapt 1.000 banen in Keulen door lage vraag naar elektrische auto's
Mijn eerste auto
Edwin had een Ford Capri als eerste auto en daardoor is sportief rijden er altijd ingebleven
Op Zoek Naar