AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Flink prijsvoordeel voor de Opel Om
Opel is aan het stunten geslagen met de Omega. Kostte tot voor kort de goedkoopste zo"n 69 mille, nu mag "ie is als Business Edition weg voor f 59.995.
>
Opel is aan het stunten geslagen met de Omega. Kostte tot voor kort de goedkoopste zo'n 69 mille, nu mag 'ie is als Business Edition weg voor f 59.995. En de meerprijs van f 2.000 voor een stationwagon vervalt ook nog eens. Zo'n Business Edition heeft standaard een elektronisch geregelde airconditioning, cruise control, zij-airbags, 'n boordcomputer en een radio/cd-speler met bediening vanaf het stuur. Echt uitgekleed en kaal is 'ie dus niet. Onder de kap van deze zakeneditie zit de 2,2-liter benzinemotor van 147 pk of een 2,2-liter turbodiesel van 120 pk. De diesel is trouwens duurder: f 64.995.
Plaats een reactie
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Opel Mokka 1.2 Turbo Ultimate AUTOMAAT 130 PK
- 2021
- 63.243 km
€ 20.945

Opel Crossland 1.2 Turbo 110pk Edition Nav/Camera/Led/Ecc
- 2021
- 50.254 km
€ 14.899

Opel Corsa 1.2 TURBO 100PK ELEGANCE / NAVI / CLIMA / 16"LMV / CAMERA / AFN. TREKHAAK / KEYLESS / LED / PDC / BLUETOOTH / CRUISECONTROL / 1E EIGENAAR / SCHITTERENDE STAAT !!
- 2023
- 56.657 km
€ 14.700
PRIVATE LEASE Opel
Lees ook
Vergelijkende test

Met deze grote sedans straalde je degelijkheid en succes tegelijk uit
Achtergrond

Deze (snelle) hatchbacks uit de jaren 80 en 90 worden snel meer waard
Achtergrond

Zo veel exemplaren van de Opel Kadett E zijn er nog in Nederland
Nieuws

Terug naar het Nederland van de jaren 90 met deze Opel Astra - Liefhebber Gezocht
Nieuws




