Facelift voor de Kia Optima
Nieuwe koplampen, andere mistlampen, LED-dagrijverlichting in de stijl van de Pro_Cee'd GT maar ook de bumpers en achterlichten zijn aangepakt. Omdat de afdeling van Peter Schreyer toch bezig was hebben ze ook maar meteen de wielen opnieuw getekend. Door deze wijzigingen verschilt de Europese versie meer van de Amerikaanse, dan voorheen het geval is.
Da's ook de reden dat ze bij het testwerk afgelopen zomer de moeite namen het prototype flink in te pakken.
Voor het interieur bedacht Kia een grotere display in het instrumentarium en ook het scherm in de middenconsole is gegroeid. Nieuwe kleuren voor het dashboard maar ook ander materiaal moeten voor een frisse uitstraling van het interieur zorgen.
Op technisch vlak is de auto aangepakt. Zo belooft Kia minder rijgeluiden die doordringen tot de inzittenden, de versie met de 1.7 CRDi krijgt dikkere vloermatten om de vibraties van de dieselmotor verder terug te dringen.
De dieselmotor blijft onveranderd 136 pk leveren, en ook de hybride blijft in zijn huidige vorm dienstdoen.
Had je deze auto's al gezien?

Kia Optima Sportswagon 2.0 GDI PHEV DynamicPlusLine Plug in Hybrid
- 2019
- 85.760 km

Kia Optima Sportswagon 2.0 GDI PHEV Business DynamicLine Carplay/Adap.cruis/Elect.stoeln
- 2017
- 83.856 km

Kia Optima Sportswagon 2.0 GDI PHEV ExecutiveLine | Oplaad mogelijkheid | Ledere bekleding | Stoel verwarming + ventilatie | Schuif kantel dak | Elektrisch verstelbare stoelen
- 2019
- 66.918 km