Kia Optima

1.7 CRDi Navigatie Leder Stoelkoeling LED Xenon 18"

PoweredBy
Kia Optima
1.7 CRDi Navigatie Leder Stoelkoeling LED Xenon 18"
€ 7.4502012237.413 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofDiesel
TransmissieHandmatig
CarrosserieSedan (4 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 10 september 2012
APK 1 september 2026
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 35.690
Wegenbelasting/3mnd € 505 - € 529

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Lindeman Auto's

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Kia Optima is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Kia Optima

Omschrijving

Origineel Nederlands geleverde auto, Onderhoudshistorie aanwezig, Ontzettend veel fabriek opties in deze Kia Optima 1.7 CRDi Super Pack uitvoering, (Eventuele export prijs €6.700,=).

De auto's van de Koreaanse fabrikanten zijn tegelijk doordacht, dynamisch en degelijk. Neem alleen al deze Kia Optima van het bouwjaar 2012. Deze auto heeft een kilometerstand van 237413. Deze diesel heeft een handgeschakelde zes versnellingsbak. Het met leer beklede interieur is comfortabel en stijlvol. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Xenonverlichting zorgt in het donker voor beter zicht. Een milieusparende voorziening van deze auto is het start-stopsysteem. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, adaptieve verlichting en getint glas.

Met de achteruitrijcamera ziet u wat er achter de auto gebeurt. Zo rijdt u moeiteloos achteruit. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Sublaag en tophoog... en alles daartussenin! Het high performance audiosysteem kan elke frequentie moeiteloos aan. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Deze auto is voorzien van navigatiesysteem, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en isofix-aansluiting.

Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen.

Om te bevestigen dat de kilometerstand van deze auto klopt, krijgt u er ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij. Bent u nieuwsgierig naar deze Kia Optima? Laat het ons dan snel weten.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • koplampreiniging
  • Parkeersensor voor en achter

Infotainment

  • Audio-navigatie full map
  • Audio installatie premium
  • Speakers

Interieur

  • 12Volt aansluiting
  • Armsteun
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
  • Lederen interieur
  • Memory-Pakket
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Stuur verstelbaar
  • Voorstoelen in hoogte verstelbaar
  • Voorstoelen verwarmd
  • Voorstoelen verwarmd en geventileerd

Overige

  • Bluetooth
  • Lijndetectie

Meer informatie

Algemene informatie

Modelreeks: feb. 2012 - jul. 2014

Technische informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 591 kg
Wielbasis: 280 cm

Interieur

Interieurkleur: Zwart

Milieu

Emissieklasse: Euro 5

Onderhoud, historie en staat

Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Productveiligheid

Fabrikant: Lindeman Auto's De Pinckart 15 5674CB NUENEN, NL 0402422319 http://www.lindemanautos.nl info@lindemanauto.nl

Bedrijfsinformatie

Ook zondags telefonisch bereikbaar.Via mail graag reageren met vermelding van uw telefoonnummer. Voor meer foto's kunt u terecht op onze website, Nationale Auto Pas Kilometer Garantie, Uw inruil auto inruilen is bespreekbaar, Wanneer gewenst brengen wij voor uw financiering graag een offerte uit, Voor eventuele garantie kunt u vragen naar de mogelijkheden, Wij hanteren internet meeneemprijzen, Kijk ook eens op onze Facebook pagina www.facebook.com/lindemanautos

Tevens verzorgen wij ook de export voor uw auto:
- Afmelding trailer/groene kaart 14 dagen etc.
- Export kenzeichen+ Grune karte 14dg moglich
- We make export plates with insurance 14 days complete
- Nous fournissons des documents d'exportation + carte verte

Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Lindeman Auto's te Nuenen niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.

Specificaties

BrandstofDiesel
TransmissieHandmatig
CarrosserieSedan (4 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.685 cc
Max. vermogen 100 kW (136 pk)
Max. koppel 325 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.850 x 1.830 x 1.460 mm
Draaicirkel 10,7 m
gewicht 1.459 kg
Max. toelaatbare gewicht 2.050 kg
Trekgewicht geremd 1.300 kg
Trekgewicht ongeremd 650 kg
Inhoud bagageruimte 505 - 1.080 l
Inhoud brandstoftank 70 l
Topsnelheid 202 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 10,3 s
Actieradius 1.428 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik buitenweg 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik gecombineerd 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO2-uitstoot 128 g/km
EnergielabelB

Opties

Lindeman Auto's

De Pinckart 15
5674 CB Nuenen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Lindeman Auto's

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Kia Optima is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Kia Optima