De nieuwe Toyota Yaris!
In Japan is hij al gepresenteerd onder de naam Vitz, maar de auto op deze foto's wordt onze nieuwe Toyota Yaris. Hij staat op de kalender voor het najaar van 2005.
Met zijn imponerende grille deint de nieuwe Toyota Yaris mee op de golven van de laatste mode. Het geeft de auto een wat stoerder aangezicht. Daarnaast is de Yaris van alle kanten gegroeid. Het nieuwe model is 3,75 meter lang, 1,70 meter breed en 1,52 meter hoog. Bij de oude zijn die maten 3,61, 1,66 en 1,50 meter. De kofferruimte is met 69 liter gegroeid naar 275 liter.
Als de Yaris in de herfst van 2005 leverbaar wordt, zijn een 1,0-liter met 71 pk, een 1,3-liter met 87 pk en een 1,5-liter met 110 pk leverbaar. Het spektakelstuk is een 1,8-liter met 140 pk en een 6-versnellingsbak; die variant wordt in 2006 verwacht.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Toyota Yaris 1.5 Hybrid Design | Rijklaar | Navi | "Trekhaak" | Clima | Cruise | Dealer onderh. | All season
- 2018
- 101.039 km

Toyota Yaris 1.5 Hybrid 116pk First Edition Carplay / A.Cam./ Adapt. Cruise C / Climate C./ Winter Pack
- 2025
- 7.370 km

Toyota Yaris 1.3 VVT-i Lounge | Trekhaak | Camera | Navi | Auto Airco | Dealer onderhouden
- 2014
- 88.121 km
PRIVATE LEASE Toyota Yaris
Lees ook

In de vernieuwde Toyota GR Yaris heb je de verbetering zelf in de hand

Dit zijn de tien meest waardevaste auto's van Nederland

Toyota Yaris en Yaris Cross zijn vernieuwd, maar daar ga je hier niets van zien

Je mag deze sportieve Toyota in Nederland alleen kopen als je de loterij wint

