Daihatsu XL-C: luxe per cm2

Daihatsu XL-C

Op de AMI autobeurs in Leipzig laat Daihatsu de XL-C zien. Met dit studiemodel wil het merk bewijzen dat in een kleine binnenruimte geen belemmering hoeft te zijn voor het bieden van maximale luxe.

Met de XL-C viert Daihatsu dat het 25 jaar actief is op de Duitse markt. De typenaam staat voor EXellent Compact. Daihatsu heeft bij deze studie gekozen voor een retro-ontwerp. Ronde vormen spelen bij het ontwerp de hoofdrol. Binnenin dit jubileummodel zijn het felle kleuren en leer die de boventoon voeren.

Overigens timmert de Daihatsu Motor Company al 97 jaar aan de weg. Benieuwd wat ons over 3 jaar te wachten staat...

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.