Citroën Xsara luxueuzer en veiliger
Meer comfort en veiligheid waren de doelstellingen voor de Citroën Xsara in het nieuwe modeljaar. Daarom is een Brake Assist System (BAS) aan de veiligheidsuitrusting toegevoegd. Het systeem zorgt voor een kortere remafstand bij een noodstop. Ook de alarmlichten worden automatisch ingeschakeld. Ze gaan automatisch weer uit wanneer de bestuurder gas geeft.
Alle versies hebben voortan een automatische inschakeling van de achterruitenwissen. De wisser gaat werken indien de ruitewisser voor ingeschakeld staat en de auto in zijn achteruit wordt gezet. Daarnaast zijn de Exclusive- en VTS-versies standaard uitgerust met automatische in- en uitschakeling van de verlichting.
De genoemde wijzigingen hebben geen gevolgen gehad voor de prijs. Overigens kan al enige tijd de Break voor de prijs van een 5-deurs verkregen worden.
PRIVATE LEASE Citroën
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Citroën C3 1.2 PureTech C-Series 110PK 6-bak | Airco | Apple Carplay/Android Auto | Buitenspiegels verwarmd | Cruise Controle | Extra getint glas
- 2021
- 91.823 km

Citroën C5 Aircross 1.2 Hybrid 145 Max | AUTOMAAT | Panoramisch schuif-kanteldak | Elektrisch verstelbare voorstoelen | Stoelverwarming en -verkoeling
- 2025
- 5 km

Citroën C4 1.2 Puretech Max | AUTOMAAT | Navigatie | Achteruitrijcamera | Apple Carplay/Android Auto
- 2024
- 28.658 km
Lees ook

Peugeot 107: 'Een prima eerste auto voor weinig geld'

Citroën BX uit Flodder is nu meer dan vier keer zo duur als in 1986

Een James Bond-auto hoeft niet veel te kosten: deze '007-occasions' heb je vanaf €8.500

Test: Citroën ë-C5 Aircross - geen vliegend tapijt, maar wel heel comfortabel




