AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Belgen rijden record aan boetes bij elkaar'
47
Belgen hebben in 2014 voor 445 miljoen euro aan boetes betaald. Dat is een record, zo meldt Het Nieuwsblad. Volgens de Belgische krant zijn bijna alle betaalde boetes voor verkeersovertredingen.
In 2013 kwam het bedrag uit op 430 miljoen euro. Dat het vorig jaar een stuk hoger was zou onder meer komen doordat de Belgische Belastingdienst actiever achter onbetaalde boetes is aangegaan. Ook werden boetes hoger. De Belgische regering zou van plan zijn om de boetebedragen nog verder te verhogen.
Lees ook
Nieuws
Hyundai komt vanaf 2027 met 'EV's met verbrandingsmotor'
Ford Fiesta ST (2021) - Op de rollenbank
Nieuws
De nieuwe pseudo-eindheffing is de doodsteek voor youngtimers ‘van de zaak’
Verkeer
Beeldschermen in auto’s steeds groter: is dat niet gevaarlijk?
Nieuws