AutoRAI hand in hand met Fleet Expo

RAI Amsterdam
De AutoRAI en Fleet Expo slaan de handen ineen; de twee evenementen worden voortaan gelijktijdig onder één dak gehouden.

De Fleet Expo is het jaarlijkse netwerkevenement voor 'mobiliteitsprofessionals' zoals leasemaatschappijen en fleetowners. Omdat bezoekers en exposerende automerken van deze beurs veel overlap hebben met de AutoRAI, is besloten om uit oogpunt van kostenbesparing en efficiency beide evenementen voortaan gelijktijdig te organiseren.

In de oneven jaren gaat de Fleet Expo samen met de AutoRAI, in de even jaren met de BedrijfsautoRAI. Zodoende is de eerstvolgende Fleet Expo op 2 april 2013, gelijktijdig met de vakdag van de AutoRAI. De organisatie verwacht dat de koppeling nieuwe exposanten en bezoekers zal trekken naar de Amsterdamse RAI.

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.