AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Audi A7 en R8 V10 bevestigd
De directeur van Audi in Amerika heeft bevestigd dat er een vierdeurs coupé komt. Ook zijn er nog plannen met de R8.
De directeur van Audi in Amerika heeft in de pers verteld dat er wordt gewerkt aan een concurrent voor de Mercedes-Benz CLS. Al langer gingen geruchten dat er een A7 op het plan staat, maar nu is het hoge woord er officieel uit. De naam A7 is nog niet bevestigd, maar het model moet het gat opvullen tussen de A6 en de A8. De auto wordt pas in 2012 verwacht. Voor die tijd krijgen we de auto nog als concept car te zien.
Verder heeft de Amerikaanse pers te horen gekregen dat er wordt gewerkt aan een R10 met V10-motor. Wélke V10 dat wordt, is nog niet duidelijk maar de nieuwe 580 pk sterke krachtbron uit de RS6 zou een mooie optie zijn. Verder is Audi nog niet klaar met het dieselproject voor de R8. Bij Audi zijn ze er nog niet uit of deze auto ook werkelijk gaat worden gemaakt.
Plaats een reactie
PRIVATE LEASE Audi
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Audi E-tron 55 quattro S Line 95 kWh | Panoramadak | Digitaal Dashboard | Sportstoelen Ele.verstelbaar + Geheugen | HUD | 360 Camera | DAB | Adaptieve Cruise Control | Ele. kofferdeksel |
- 2022
- 55.607 km
€ 43.935

Audi Q2 35 TFSI S Edition / 150pk / Stoelverwarming / Keyless entry / Matrix LED / Adaptieve cruise control /
- 2025
- 1.155 km
€ 39.500

Audi Q2 1.4 TFSI CoD Sport - S-LINE - NAVIGATIE - 1e EIGENAAR
- 2018
- 183.583 km
€ 14.795
Lees ook
Audi Concept C: startschot nieuw hoofdstuk bij Audi (gaat in productie!) [+VIDEO]
Audi TT 1.8 5V Turbo Quattro 225 pk – 2000 – 325.785 km - Klokje rond
Nieuws
Nieuwe Audi RS6 Avant weer wat beter te zien
Nieuws
Audi RS3 'GT': Vijfcilinder-feest met een lach en een traan
Nieuws