Audi A3 en S3 Cabriolet in de kou gezet
Audi heeft het er de laatste tijd maar druk mee. Na de nieuwe A3 introduceerde het merk uit Ingolstadt al rap de nieuwe RS6 en RS7. Van de A3 zit ook nog een sedan in het vat, die al enkele keren voor de lens van onze spionagefotograaf is opgedoken. Een dakloze A3 zagen we nog niet eerder, laat staan de S3-uitvoering!
Wat meteen opvalt is dat de nieuwe A3 Cabriolet een stuk gestrekter lijkt dan zijn voorganger, die een toch wel erg kort kontje had. Naar het neusje hoeven we natuurlijk niet meer te raden, we weten immers al hoe de A3 van voren oogt. Naar verwachting zal zijn bilpartij wel enige overeenkomst hebben met de achterzijde van de A5 Cabriolet. We kunnen in ieder geval al een kleine glimp van de achterlichten zien.
Niet alleen de normale A3 Cabriolet liet zich door de sneeuw jagen, ook de 300 pk sterke S3 zonder dak glibberde door de sneeuw. Op foto 5, 6 en 7 zien we namelijk een exemplaar met vier uitlaatpijpjes zoals we die al op de S3 hatchback zagen.
De Autosalon van Genève komt te vroeg voor de Audi A3 Cabriolet, een debuut in het najaar (bijvoorbeeld op de IAA in Frankfurt) lijkt waarschijnlijker.
PRIVATE LEASE Audi A3
Had je deze auto's al gezien?

Audi A3 Limousine 2.5 TFSI RS 3 quattro
- 2022
- 38.298 km

Audi A3 Sportback 1.4 TFSI Ambition Pro Line S g-tron 1e Eigenaar,Navi,Halfleder,Clima,Cruise,5 Deurs,Automaat,110pk,Lm velgen,Nieuwe Apk bij Aflevering
- 2014
- 246.728 km

Audi A3 Sportback 1.5 TFSI ACT Sport Automaat/Pano/Led/150Ppk
- 2018
- 79.175 km