Alweer een 911: Turbo Cabrio

Porsche 911
Van de Porsche 911 zijn intussen meer verschillende varianten dan er van een beetje middenklasser zijn. Nu is er weer één: de 911 Turbo Cabriolet.

Van de Porsche 911 zijn intussen meer verschillende varianten dan er van een beetje middenklasser zijn. Maar het was kennelijk niet genoeg en dus wordt er nóg een (twaalfde? we zijn de tel kwijt) variant toegevoegd: de 911 Turbo Cabriolet. Kortgeleden maakt u al kennis met de Carrera 4S Cabriolet – een gewone 911 cabrio met Turbo-look en nu is de échte er dan ook.
Bijna letterlijk onder de cabriokap zit een zescilinder boxer met 420 pk met twee turbo's en twee intercoolers. Via een automatische zesbak wordt dit vermogen op alle vier de wielen gezet en zo knalt de 911 Turbo Cabriolet in 4,3 seconden naar de 100, in 14,8 naar de 200 en het houdt pas op bij 305 km/h. Het cabriodak opent binnen 20 seconden en je hoeft er niet eens voor stil te staan. Tot 50 km/h kun je de kap openen en sluiten. De 911 Turbo Cabriolet is later dit jaar leverbaar en de prijs is nog niet bekend.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.