AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Journaal - Dit is de BMW 2-serie!
11 reacties
Video
Helaas kunnen wij deze video niet weergeven, omdat je niet akkoord bent gegaan met de
cookie voorwaarden.
Onze video speler heeft rechten nodig voor de "Social Media".
Wijzig je cookie instellingen
In het dinsdag-journaal van deze week hebben we de eerste beelden van de BMW 2-serie, het model dat voorheen 1-serie coupé heette. Maar er staat meer op het programma.
Verder laten we je alsnog uitgebreid genieten van de Jaguar F-Type met V8! Die was zodanig de moeite waard dat we hem jullie niet wilden onthouden.
Ook namen we een kijkje in de keuken bij BMW's i-divisie, die op termijn net zo belangrijk moet worden als de M-divisie.
Verder in AutoWeek 18 rij-impressies van de Audi RS6, de Audi S3, de Jaguar F-Type en de Chevrolet Trax. Bovendien in dat nummer ook een vergelijkende test tussen de Skoda Octavia, de Kia Optima en de Ford Focus.
11
Bekijk reacties
PRIVATE LEASE BMW
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

BMW X5 xDrive45e High Executive M Pakket Panoramadak Adapt. Cruise HUD Carbon Luxe Leder 21''LM
- 2021
- 207.164 km
€ 46.900

BMW X3 M40i xDrive High Executive BTW, M-sportstoelen, panoramadak, adaptive cruise, 21inch
- 2022
- 48.335 km
€ 72.950

BMW 5-serie Touring 530e xDrive M-Sport | Panoramadak | CoPilot | Laser | Head Up
- 2022
- 98.600 km
€ 41.940
Lees ook
Nieuws
De nieuwe BMW iX3 doet ‘een Mercedesje’ met zijn dak – Back to Basics
Nieuws
De nieuwe BMW iX3 is de eerste BMW met een nieuw logo
Nieuws
Plug-in hybride BMW M5 krijgt er 183 pk bij en is 910 pk sterk
Nieuws
BMW en Stellantis hopen op versoepeling van brandstofmotorenverbod
Nieuws