Volvo V70 D5 Edition II (2005) #2

autoreview

Volvo V70
Volvo V70Volvo V70Volvo V70Volvo V70Volvo V70Volvo V70Volvo V70Volvo V70 - interieurVolvo V70 - interieur

Signalement

UitvoeringV70 D5 Edition II
Versnellingen5, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf262.000 km
KM-stand laatst378.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

betrouw baarheid

  • 378.000 km

Deze Volvo heb ik nu sinds 2012 sindsdien dus 116000 mee gereden. Het betreft een geshipte versie met 225 pk en 440nm.
Maar of mijn volgende een Volvo word weet ik niet. Na 2012 is een update van de navi niet meer mogelijk geld ook voor mensen die hem in 2010 nieuw hebben gekocht. Alles wat aan de auto moet gebeuren gaat via de computer. Zelfs een deurschakelaar kan niet meer zonder deprogrammeren en programmeren. De auto is in princiep zorgeloos . Het enige wat vervangen is de startmotor. De rest alleen banden en remmen.
Gebruik cijfers door het opvoeren zijn zeer gunstig. Woon werk is 5,7 per 100 een normaal gebruik en op langere stukken 5.1 niet ongebruikelijk. Maar omdat mijn lichamelijke onderstel niet zo bijzonder meer is zoek ik een hogere instap. De Xc 60 vind ik te duur, De 90 te groot en te zwaar. Audi is net als een Aple computer veel marketing goed maar duur. Volkswagen Touareg zwaar en groot verbruik. Porsche cayenne te duur in onderhoud. Mitsubitie te popperig Bmw is voor dikke nekken. Mercedes te zwaar. Lexus Rx 450 lijkt me een oplossing. Krijg op een gebruikte 2 jaar garantie op alles. Moet wel een 450 hybride versie na 2010 zijn, oude dashboard vind ik niet mooi.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.