Volvo S40 1.8 Bi-Fuel Europa Sports (2001)

autoreview

Volvo S40

Signalement

UitvoeringS40 1.8 Bi-Fuel Europa Sports
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2001
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Het is een fijne reisauto waarmee je zeker goed kan meekomen in het ’’snelle’’ zakenverkeer. De luxe die de auto uitstraalt, geeft de auto een soort van hogere klasse gevoel (vergelijkbaar met een Passat etc. etc.). Ook de luxe van binnen is zeker niet mis, als dit vergelijkt met dezelfde type auto in zijn prijsklasse. Kortom een fijne en luxe en comfortable reisauto.

PROBLEMEN

Door het hoge aantal zakelijke km"s heeft de auto nog wel wat banden versleten. Een punt vind ik zeer vervelend aan deze auto is het telkens terugkomen van het trillende stuur (elke beurt uitbalanceren) + remmen slijten ook zeer snel.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.