Volvo 940 Estate GL 2.3i (1991)

autoreview

Volvo 940 Estate GL 2.3i (1991)

Signalement

Uitvoering940 Estate GL 2.3i
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1991
Jaar van aanschaf2008
KM-stand bij aanschaf605.000 km
KM-stand laatst305.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Volvo 940 Estate op LPG

  • 305.000 km

Weer een kilometervreter op Autoweek.nl

Sinds enkele maanden nu de eigenaar van deze 940 op LPG.
Bevalt prima, de auto gekocht met een grote beurt, nieuwe APK, nieuw koppeling, druklager en drukgroep en waterpomp.

Oftewel, klaar om te gaan.

Zoals iedereen van een Volvo verwacht is ook deze 940 een grote logge maar o zo betrouwbare auto.

Hier een beschrijving van de punten:

Comfort: *** - 3 sterren

De stoelen zijn erg groot, op veel manieren verstelbaar en zitten lekker. Sturen gaat erg makkelijk vanwege de stuurbekrachtiging en de hele kleine draaicirkel (

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.