Volkswagen Polo Sedan 1.6 75pk (1999)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Polo Sedan 1.6 75pk |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1999 |
Jaar van aanschaf | 2005 |
KM-stand bij aanschaf | 70.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Doordat men van de Polo een sedan heeft gemaakt is hij niet helemaal in evenwicht qua ontwerp, maar de hoge achterkant komt geheel ten goede aan de enorme bagageruimte van bijna 500 liter. Daarnaast is hij oerdegelijk en een zeer fijne auto om mee te rijden.
De 1.6 met 75 pk is geen gti motor maar je komt bovengemiddeld mee met het verkeer. Met name vanaf 1500 toeren trekt hij al lekker door en is er gelijk respons op het gaspedaal, maar tegelijkertijd is de motor wel heel stil. Hij rijdt ongeveer 1 op 15 als je normaal rijdt, wat voor een auto van 1000 kilo best netjes is. Ondanks de nauwe instap achterin kunnen volwassenen makkelijk achterin zitten doordat je je voeten onder de stoelen kunt plaatsen waardoor je echt met 4 volwassenen op reis kan. Een multifuntionele werkpaard is dus. Verder is hij zeer comfortabel geveerd waardoor je heel normaal over alle hobbels kunt rijden, maar in snelle bochten is de overhang beperkt en kan je dus best hard door de bocht.
PROBLEMEN
Geen, maar heb ook nog 10 maanden voorkeurselectie garantie.
Update 21-01-2007.
Geen problemen gehad in het eerste jaar. Grote beurt laten doen na 12000 km en hierbij is alleen een wiellager onder garantie vervangen. 1 op 14 gemiddeld gereden.
kosten grote beurt 239 euro.
Update 4-06-2007
Uitlaat maakte ineens veel meer geluid. Blijkt verroest te zijn en nu uit twee afzonderlijke delen te bestaan. Einddemper vervangen 200 euro
Update 08-01-2008
Kleine beurt en apk gehad, slotcilinder deur vervangen, remvloeistof vervangen,
rechter handremkabel(200,-). totaal 450, euro.
Update 22-01-2009
Grote beurt en apk, getande riem vervangen,
banden gebalanceerd. totaal 498 euro
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.