Volkswagen Polo 1.2 TDI BlueMotion Comfortline (2010)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Polo 1.2 TDI BlueMotion Comfortline |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2010 |
Jaar van aanschaf | 2010 |
KM-stand laatst | 30 km |
beter dan verwacht!!
- 30 km
Breda,
vandaag 22 april 2010 voor het eerst proefgereden in een VW polo blue motion, en hij voldeed boven mij verwachting! Ik heb de Blue motion gekocht vanaf het moment dat hij bestelbaar was in het begin van het jaar. Het was natuurlijk ook wel een gok, want je kon er niet in proefrijden, en tja een 3 cilinder Diesel! dat roept toch de nodige vraagtekens op! maar vandaag kreeg ik toch de kans om te rijden,( onze Polo wordt op 10 Mei geleverd ) en
hij rijd echt goed! trekt vlot op, en het motortje lijkt meer dan groot genoeg om vlot in het verkeer mee te komen! Met als enige kanttekening dat je wat sneller moet terugschakelen om door te trekken, maar dat is een kwestie van wennen! al met al weer een dikke 10 voor de zuinigste auto in zijn sigment!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.