Volkswagen Passat Variant 1.9 TDI 130pk Athene (2005)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Passat Variant 1.9 TDI 130pk Athene |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2005 |
Jaar van aanschaf | 2007 |
KM-stand bij aanschaf | 163.250 km |
KM-stand laatst | 229.650 km |
Auto verkocht, een terugblik
- 229.650 km
Ik heb mijn oude type Volkswagen Passat net verkocht. Inmiddels zag ik op Autotrack dat hij alweer binnen 1 dag verkocht was. Daar zal de nieuwe eignaar geen spijt van krijgen. Ik heb er ruim 60.000 praktisch probleemloze kilometers mee gereden. De Passat rijdt prima: ruim voldoende vermogen, zuinig en wat een ruimte! De reparaties die ik heb gehad zijn: contactslot, 2 maal APK, linker aandrijfas en banden vervangen. Dat is toch netjes over 60k KM.
Ik vond de stoelen alleen niet echt fijn als je lange stukken moest rijden. Ze geven onvoldoende steun in de rug. Ook vind ik de zitpositie te laag. Ik ben niet zo groot (1,76) en moest de stoel altijd maximaal omhoog zetten. Mijn vrouw (indonesisch en 1,58cm) kon maar net over het stuur kijken :-).
De auto komt niet zo over, maar zit boordevol allerlei extra's.
Doordat ik geen lederen bekleding had wat met een baby niet echt handig is en omdat ik graag een nieuwer model wilde rijden, heb ik de auto ingeruild voor een nieuw model Passat. Ik ben benieuwd of die mij net zoveel plezier gaat opleveren. De start was niet geweldig (zie mijn eerste review van mijn huidige auto).
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren