Volkswagen Jetta 1.9 TDI 105pk Comfortline (2006)

autoreview

Volkswagen Jetta
Volkswagen JettaVolkswagen JettaVolkswagen JettaVolkswagen JettaVolkswagen JettaVolkswagen JettaVolkswagen JettaVolkswagen JettaVolkswagen Jetta - interieurVolkswagen Jetta - interieurVolkswagen Jetta - interieurVolkswagen Jetta - interieur

Signalement

UitvoeringJetta 1.9 TDI 105pk Comfortline
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2007
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Vandaag mijn vorige lease auto ingeleverd (zie andere Myreview) en een auto van een vertrekkende collega over genomen.

De Jetta is een Comfortline business 1.9 TDI met een beige bekleding. Wel een sjieke auto vindt ik. De kleur is zwart en de chrome accenten maken hem nog wat extra sjiek.

Nog weinig ervaringen met de auto. Op het eerste gezicht wel een goeie degelijke auto die goed rijd. Ik zal wel het vermogen van de Ford gaan missen denk ik maar dat moet nog blijken.

Update 24-08-2007
Inmiddels bijna 2000 kilometer verder bevalt de auto me goed. De kofferruimte is een stuk groter dan de C-max.

Het brandstofverbruik is mooi laag, 950 kilometer op 1 tank zonder echt hard m’n best te doen. Gemiddeld 1 op 17 - 18 is gemakkelijk haalbaar. M’n CO2 reductiedoelstellingen heb ik inmiddels bereikt door deze auto (vorige auto 1 op 15) ... :-)

Wat bij het optrekken wel een beetje stoort is de aanwezigheid van de TDI. Dit is echter algemeen bekend en daar ga ik verder geen woorden meer aan vuil maken. Op kruissnelheid geen geluidsoverlast.

Het vermogen (77kW) blijkt in de praktijk ruim voldoende te zijn voor deze auto. Uiteraard mis ik ten opzichte van mijn vorige auto wel 23 kW maar dat is zeker niet rampzalig.

Update 07-02-2008
Vorige week met de auto in Duitsland gezeten. Uiteraard even geprobeerd wat de top is. Op de teller ruim over de 200 en op de GPS 195 km/h. Toch wel netjes voor een 105 pk-tje.

Verder blijft de auto me goed bevallen, stoelen zijn prima (lengte 1,90) en ook op lange ritten geen last van m’n rug oid. Dit had ik bij m’n vorige auto wel, dus een hele verbetering.

Brandstofverbruik blijft netjes, gemiddeld 1 op 17,1.

Update 08-07-2008
Inmiddels heb ik de auto ingeleverd ivm een andere baan. Blijft een ontzettend goede auto, geen enkel probleem mee gehad.

PROBLEMEN

Ik ben er achter gekomen dat de RNS300 wel MP3’s speelt en de wisselaar die er aan gekoppeld is dat niet kan, niet echt een groot probleem maar het was wel handig geweest...

Tot noch toe (7 feb 2008) geen enkel probleem met de auto gehad.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.