Volkswagen Golf Variant 1.4 16V (2002)

autoreview

Volkswagen Golf Variant
Volkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf - interieurVolkswagen Golf - interieur

Signalement

UitvoeringGolf Variant 1.4 16V
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf78.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze auto hebben we 26 Juni 2007 aangeschaft i.v.m gezinsuitbrieding en dan is z’n station toch heel handig. Hiervoor hadden we een astra sedan, ook een leuke auto maar dit is toch beter. Alles zit degelijk in elkaar, geen piepjes en kraakjes.

De auto rijd ook hartstikke goed, zelf met een niet al te grote caravan. We hadden in augustus een beyerland gekocht en zijn hier mee op vakantie geweest in nederland, het viel ons niet tegen, geen flitsende prestaties en niet geschikt voor naar oostenrijk, maar voor een 1.4 best goed. Wat onderhoud betreft is en nog niets aan gebeurt, de vorige eigenaar had net bij 72000 km de achterremblokken laten vervangen bij de dealer. Ook heeft de vorige eigenaar als storing een reparatie gehad aan de kabelboom (hier zat een storing in waardoor knipperlichten niet meer functioneerden, kosten 250 euro)en de bobines waren vervangen(coulanse/garantie)

Zelf ben ik net bij de dealer geweest om de airco opnieuw te laten vullen en afpersen, kosten 130 euro(was nog nooit gebeurt). En nu bij 81000 km geeft de boordcomputer aan dat hij service nodig heeft met 3000 km, een beurt zit er dus aan te komen. (auto is gevuld met zeer dure longlife olie voor variabele intervallen, sinds de vorige beurt is er 26000 km mee gereden, dus dat dure olie verdient zich op zich wel weer terug)

Verder zijn we er zeer tevreden over, wanneer er weer onderhoud nodig zal ik het op de site zetten

PROBLEMEN

geen storingen

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Volkswagen Golf

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.