Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI ACT 130pk Highline Edition (2018)

autoreview

Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI ACT 130pk Highline Edition (2018)

Signalement

UitvoeringGolf Sportsvan 1.5 TSI ACT 130pk Highline Edition
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2018
Jaar van aanschaf2018
KM-stand bij aanschaf5 km
KM-stand laatst8.040 km
Lezerswaardering: 54%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Heerlijke en comfortabele auto

  • 8.040 km

Vanaf 24 juli 2018 ben ik in het bezit van de Golf Sportsvan
1.5 tsi act 130 pk.
Ik kom uit een VW Golf 7 1.4 tsi 122 pk.

Nu ruim 8000 km gereden kan ik niet anders zeggen dat
de auto mij prima bevalt. De afwerking van in en exterieur
is super. Mooie materialen zijn er gebruikt en alles is kraak en piepvrij. De auto heeft de lakkleur Cranberry Red, deze kleur staat de auto zeer goed. Een chique auto.

De auto heeft een handbak en schakelt precies en soepel.

Het zicht op de weg is prima en voor het achteruitrijden is de auto voorzien van een camera. Werkt zeer prettig.

De motor trekt goed en de auto laat zich schakellui rijden.
Het navigatiesysteem werkt goed, de dame is super vriendelijk want na elke aanwijzing hoor je "astublieft"

Verder is de auto voorzien van een elektrische voorruit,
verwarmbare voorstoelen, ACC en start/stop systeem.


Ik kan werkelijk niets negatiefs vinden over deze auto
en hopelijk blijft dat in de toekomst ook zo.

10,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (11)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.