Toyota Starlet 1.3 GXi (1998)

autoreview

Toyota Starlet
Toyota StarletToyota StarletToyota StarletToyota StarletToyota StarletToyota Starlet - interieur

Signalement

UitvoeringStarlet 1.3 GXi
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2012
KM-stand bij aanschaf178.000 km
KM-stand laatst225.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

glasrijk door de APK

  • 225.000 km

De starlet is op zijn leeftijd weer glasrijk door de APK gekomen met alleen het vervangen van een kop-lampje.
In de 5 jaar dat ik hem in bezit heb is er wel het een en ander vervangen aan onderdelen maar dat is normaal.

Auto is super betrouwbaar en laag in kosten en afschrijving.
De starlet is zowel een super zuinige auto als een pittig wagentje en ik rij er gemiddeld zo'n 1 op 18 mee.
Als je echt zuinig wilt en kunt rijden is 1 op 20 haalbaar, zo mijn bijgehouden verbruik maar.
Kortom een topper onder de betrouwbare auto's.

Binnenkort zou ik over willen stappen op een ouder type RAV4.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.