Toyota Carina II 1.6 XLi (1990)

autoreview

Toyota Carina II

Signalement

UitvoeringCarina II 1.6 XLi
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1990
Jaar van aanschaf1999
KM-stand bij aanschaf187.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik heb de auto sinds september 1999. Ik doe eens per jaar een beurt aan de auto zoals olie verversen en het verder nakijken van bijv. ruitenvloeistof en de remmen. We hebben in 2000 de kleppen gesteld, dat deed de oude eigenaar nooit. De auto gaat met de zomer vakantie naar Italië en in de winter maanden naar Oostenrijk. Verder hebben we genoeg ruimte en zeker met een gezin is erg makkelijk. De auto heeft weinig luxe, maar rijdt verder erg goed en is erg betrouwbaar.
Verder is de auto niet erg snel, ik heb in 2003 een motor uitlaat gemonteerd om beter de bergen op te komen in Duitsland en in Oostenrijk. Zo heeft de auto een betere trekkracht en de uitlaat rot niet.

PROBLEMEN

In 2002 heb ik de radiateur vernieuwd verder hebben de oude eigenaren er ook geen problemen mee gehad (de eigenaren zijn bekend).

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.