Toyota Carina II 1.6 XLi (1990)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Carina II 1.6 XLi |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1990 |
| Jaar van aanschaf | 1999 |
| KM-stand bij aanschaf | 187.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Ik heb de auto sinds september 1999. Ik doe eens per jaar een beurt aan de auto zoals olie verversen en het verder nakijken van bijv. ruitenvloeistof en de remmen. We hebben in 2000 de kleppen gesteld, dat deed de oude eigenaar nooit. De auto gaat met de zomer vakantie naar Italië en in de winter maanden naar Oostenrijk. Verder hebben we genoeg ruimte en zeker met een gezin is erg makkelijk. De auto heeft weinig luxe, maar rijdt verder erg goed en is erg betrouwbaar.
Verder is de auto niet erg snel, ik heb in 2003 een motor uitlaat gemonteerd om beter de bergen op te komen in Duitsland en in Oostenrijk. Zo heeft de auto een betere trekkracht en de uitlaat rot niet.
PROBLEMEN
In 2002 heb ik de radiateur vernieuwd verder hebben de oude eigenaren er ook geen problemen mee gehad (de eigenaren zijn bekend).
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Toyota Celica GT-S 2.2I U9 Bj.1991 Autom|Opendak|Airco.
- 1991
- 279.067 km

Toyota Carina II 1.6 XLi TC 16V Sedan Automaat Radio / CD Youngtimer Ond. Boekjes NAP
- 1989
- 279.199 km

Toyota Land Cruiser FJ80 | California | Automaat | 8-Persoons | Panoramadak | Trekhaak | 6-Cilinder
- 1990
- 326.043 km
Lees ook

AutoWeek 2025: 'Dit is de winnaar van de eindejaarsprijs beste innovatie EV'

Volkswagen ID7: wel of geen GTX, dat is de vraag

Nu ondenkbaar, toen kon het nog: Break kwam bij Peugeot 306 pas na 4 jaar

Test Fiat 500 Hybrid - De stap terug is in nostalgische zin leuk maar wat moet je hard werken
