Toyota Camry 2.4 16v VVT-i Linea Sol (2003)

autoreview

Toyota Camry
Toyota CamryToyota CamryToyota CamryToyota CamryToyota CamryToyota CamryToyota Camry - interieur

Signalement

UitvoeringCamry 2.4 16v VVT-i Linea Sol
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2008
KM-stand bij aanschaf98.000 km
KM-stand laatst108.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

zie andere review en update na een half jaar rijde

  • 98.000 km

Deze review betreft dezelfde auto waar al een review van is. Maar ik kan die niet meer in mijn profiel zetten en wijzigen, omdat ik toen een ander account had. Vandaar een andere review, zodat die ook in mijn profiel staat.

Na er een half jaar (en 10.000 km) in gereden te hebben, even een evaluatie.

pluspunten
- stille motor
- ruim interieur
- enorme kofferbak
- veel verkocht in de VS (dit model), dus betrouwbare ervaringen
- zeer comfortabel en compleet
- erg luxe stoelen
- ingebouwde navigatie (+ uitstekende geluidsinstallatie)

minpunten
- ruimte achterin kan beter voor zo'n auto
- banden iets te sportief
- saai dashboard, heel gewoontjes
- veel knopgedruk climate-control bijv. om ruiten te ontwasemen
- lampjes en gadgets gaan snel stuk
- hoog benzineverbruik in stadsverkeer/filerijden
- voorpartij raar

reparaties in garantieperiode.

  • 108.000 km

Na 108.000 kilometer begin ik te beseffen wat ik voor prachtding in huis heb. Betrouwbaar als wat, en superstil. Het comfort maakt me verlegen. Ok, genoeg gejuichd, er zijn ook wat minpuntjes.

Bij de aanschaf bleken er wat zaken aandacht nodig te hebben. Gelukkig was er een jaar garantie, dus op naar de garage. De punten:

1. Geen reservesleutel. Dealer zou die aanvragen. Duurde driekwart jaar, na herinnering. Maar hij is er! Geen foutcode.

2. Automatische kofferklep werkt niet (afstandbediening op sleutel). Opgelost, keurig!

3. Snoeren bungelen onderuit het stuurkolom. Opgelost.

4. Dashboardlampjes zijn hier en daar op. Dit blijkt een moeilijk punt. Na twee keer terugkomen blijkt de voorraad niet toerrijkend of ze passen niet. Nog niet opgelost.

5. Een derde aansluitingspunt veiligheidsriem op de achterbank ontbreekt. Gerepareerd.

6. Regensensor werkt niet. Vervangen. En werkt naar volle tevredenheid!

7. Electrische antenne werkt niet. Geheel vervangen, maar hij gaat er maar deels in, er blijft vijf centimeter boven bij uitschakelen. Bij inschakelen hoor je een raar gerommel. Niet goed dus.

Probleem is waarschijnlijk dat er maar weinig van rondrijden in Nederland.

Na bijna een jaar rijden in deze Camry kan ik het volgende beeld schetsen:
- opvallend: de enorme stilte in de auto, ook bij hoge snelheden.
- opvallend: de soliditeit, het massale van de auto als je er in rijdt.
- opvallend: het zitten er in, je rijdt als een koning. Wat een stoelen
- lastig: gevoelige stuurbekrachtiging. Als je wat vermoeid bent, wil dat wat lastig zijn.
- kosten: hoog benzinverbruik in de stad. Laag benzineverbruik op de highway
- tussendoor: nooit olie checken, niet nodig, koelvloeistof en zo.
- de gadgets: Airco ++, leer +/- (kreukelt een beetje), Automatic aircontrol +/- (lastig en bij warme dagen gaat de fan op vol met airco aan), regensensor ++, automatische koplampen - (gaan pas aan als het echt flink schemert, in de tunnel pas na enkele minuten)
- voor vrouwlief ++++ (regelbare lampjes in de spiegeltjes! Geweldig!!! Wie heeft dat bedacht? en genoeg ruimte)

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.